Najčastejšie otázky a odpovede.
Line 1 copy 5

Poradíme Vám

SINCE 2020

Cena nástennej klimatizácie zahŕňa vnútornú a vonkajšiu jednotku, plus ovládač.

Nie. Cena uvedená v e-shope pri jednotlivých klimatizáciách zahŕňa vnútornú, vonkajšiu jednotku a vo väčšine prípadov aj ovládač. Cena montáže sa počíta ako samostatná položka.

Cena za štandardnú montáž zahŕňa inštaláciu vonkajšej a vnútornej jednotky vzdialenej od seba do 4 m. Pri väčších vzdialenostiach už sa cena mení v dôsledku dlhších rozvodov a nutnosti dopĺňania chladiva.

Pri neštandardných montážach, nutnosti použitia lešenia, plošiny alebo v prípade výškových prác je cena určená individuálne.

Áno, robíme. Najčastejšie predstavuje 70 % ceny štandardnej montáže klimatizácie a cenu za rozvody chladu podľa potrebnej dĺžky trasy.

Klimatizáciu je možné doriešiť aj dodatočne bez stavebných úprav. Potrebné inštalácie sú ukryté v pod-omietkových krabiciach, takže nekazia vzhľad interiéru.

Tieto požiadavky posudzujeme individuálne. Záleží od sezóny a dostupnosti našich technikov.

Áno, obhliadka je potrebná pre presnejšie vypracovanie cenovej ponuky, stanovenie špecifických požiadaviek a ľahší priebeh montáže. Vo výnimočných prípadoch sa robí montáž aj bez obhliadky.

Od záväzného objednania vieme klimatizáciu v závislosti od skladových zásob a voľných montážnych kapacít vo väčšine prípadov doručiť a namontovať do 5 dní.

Áno, robíme aj servis klimatizácií. Štandardný servis klimatizácie stojí 80 €. Ide o základnú cenu, ktorá sa fakturuje pri každom výjazde, bez ohľadu na to, či sa robí bežné čistenie klimatizácie, oprava na mieste alebo sa len diagnostikuje porucha. Radi vám poradíme so všetkými otázkami ohľadom servisu a naceníme aj individuálne požiadavky.

V prípade, že ste si objednali klimatizáciu bez montáže, doručí vám ju kuriér.

Ak ste si objednali aj montáž, klimatizáciu prinášajú so sebou technici v deň montáže, ktorí zabezpečia vynesenie až do bytu. Kuriér doručí klimatizáciu len pred 1. dvere. To isté platí aj pre tepelné čerpadlo.

Nie, bohužiaľ, nevieme zabezpečiť, že skladník bude prístupný počas celej pracovnej doby.

Nie, samostatné doručovanie cez víkendy nerobíme. Cez víkend však vieme zabezpečiť montáž klimatizácie (spolu s doručením), ak o to požiadate. Ide o príplatkovú službu.

Okres Malacky, Senica a Skalica má cenu donášky zahrnutú v cene produktu. Pre zvyšné okresy je donáška spoplatnená, konkrétna sadzba je uvedená pri objednávke produktu.

Časť tovaru je nutné zaplatiť v plnej sume dopredu kvôli platobným podmienkam dodávateľa.

V našom e-shope môžete platiť platobnou kartou.

Ak máte záujem o objednanie servisu, vyplňte kontaktný formulár na stránke Servis.

Online platba prebieha cez bezpečnú platobnú bránu.

Kontaktujte nás
Máte ďalšie otázky ohľadom našich služieb alebo produktov?
Neváhajte nás kontaktovať!