Komplexné riešenia vzduchotechniky
a filtrácie pre vašu spoločnosť
Line 1 copy 5

Služby pre firmy

SINCE 2020

Prečo spolupracovať s nami?

SINCE 2020

Osobný prístup

Na základe vašich požiadaviek a bezplatnej obhliadky priestorov vám navrhneme optimálne riešenie vzduchotechniky a filtrácie, ktoré vyhovie aj tým najnáročnejším kritériám.

Krátke dodacie lehoty

Flexibilne sa prispôsobíme vašim potrebám a možnostiam. Vďaka dlhoročným spoluprácam s našimi partnermi dokážeme zabezpečiť dodanie produktov a montáž v krátkom čase.

Cenová flexibilita

Pripravíme vám výhodnú cenovú ponuku na mieru. Odporučíme vám riešenie, ktoré bude pre vás čo najideálnejšie z hľadiska funkčnosti a návratnosti investície.

Profesionálna podpora a servis

Naša pohotovostná služba je vám k dispozícii 24 hodín denne. Zabezpečujeme profesionálny záručný a pozáručný servis. Vykonávame tiež
práce vo výškach.

Dvojročná záruka

Ponúkame výhradne overené produkty od renomovaných výrobcov. Garantujeme tak dlhú životnosť a spoľahlivosť, ktorú potvrdzujeme 2-ročnou zárukou.

„Zaujíma vás podrobnejšie, ako pracujeme?
Pozrite si najčastejšie otázky našich klientov.

Služby a produkty
pre náročných

Modra_ciarka
Nezáleží na tom, či prevádzkujete malý rodinný podnik alebo veľké výrobné či logistické haly. Počas viac ako 30 rokov na trhu sme navrhli a nainštalovali vzduchotechnické zariadenia do stoviek rôznych firiem, máme výborné know-how z rôznych segmentov a naši skúsení technici sú pripravení vyriešiť aj náročné výzvy. V našom portfóliu máme k dispozícii aj produkty, ktoré sú špeciálne stavané do priestorov so špecifickými požiadavkami na čistotu. Poskytujeme aj služby merania kvality vzduchu.